Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Z tych landrynkowatych różowych laleczek barbie, promowanych przez popkulturę, Avril jeszcze jest spoko, bo ma dobry głos i swój styl i nikogo nie udaje. A cała reszta: Miley Cyrus, Lady Gaga, Ke$ha, Katy Perry, Rihanna, Mandaryna - to DNO i żenada. Wg. mnie najlepsze utwory Avril, to: Innocence i Girlfriend.

SLUFANPMI

Muszę z przykrością stwierdzić że Avril reprezentuje poziom bardzo, ale to bardzo niski. Nikogo nie udaje? Zdziwił/zdziwiłabyś się jak każdy jej gest, ruch jest wyuczony. I pomyśleć że kiedyś mnie inspirowała... A Lady Gaga i Rihanna? Nie gustuję w takiej muzyce, ale naprawdę odwalają kawał solidnej roboty. Wydają hit za hitem, a przecież w tym komercyjnym odłamku muzyki o to chodzi.

Jimmy_Eat_World

Dobra dobra .. jimmy eat world też trochę komerchą pachnie a hitów nie wydaje ..wieć tutaj nie szalej już xD

CZacza

Haha... Ok. xd Ale szczerze? Znam tylko jeden utwór Jimmy Eat World, ale spodobała mi się nazwa więc zaczerpnęłam jej. No chyba przyznasz, nazwa przednia, czyż nie? :D

Jimmy_Eat_World

No w sumie ja znam może trzy utwory xD ..Aaa czy nazwa taka perzednia to nie wiem .. przynajmniej ja jej nie łapie ..:P

CZacza

Według mnie mnie jest poniekąd zabawna, ale to już raczej indywidualna sprawa. :o

Jimmy_Eat_World

Pewnie masz rację .. jak mówi stare chińskie porzekadło .."każdego rusza co innego" xD

CZacza

Haha. Ojć. Jaki niefart, dwa razy napisałam "mnie". O tak: "mnie mnie". ._____. A co do mądrości ludowej to przecież oczywiste! Właśnie dlatego świat jest piękny :D Dobra, lekka przeginka... Ale przynajmniej ludzie są autentycznie różniący się upodobaniami od siebie wzajemnie. ^^

Jimmy_Eat_World

Oj tam od razu niefart .. użycie "mnie" dwa razy w tym zdaniu akurat pomogło.. wzmocniło przekaz xD..No dokładnie ..dobrze że się wszyscy od siebie różnimy .. i lubimy co innego .. Ci chińczycy to umieli wymyślić porzekadło..nie ma co !!

CZacza

Chińczycy są wspaniali.! Lubię ich kulturę, cywilizację... A w ogóle to są przystojni. Kurczę, odbiegłam od tematu - całkowicie.. :p

Jimmy_Eat_World

Aa tam wcale nie tak całkowicie ..podobno Avril jest w 1/84 czystą chinką... więc jakoś tam w temacie zostałaś .. Aaa tak w ogóle .. autorowi tematu powiem tylko że girlfriend to moim zdaniem jej najgorszy utwór ..a mój ulubiony .. lubie większość ale gdybym miał wybrać to Nobody's home

CZacza

Owszem, "Nobody's home"... Hmm... No cóż, nadal pozostaję wiara (której nikt nigdzie i nikomu nie może odebrać) w to że jeszcze kiedyś panne Lavigne usłyszymy w tak klimatycznej kompozycji.

Jimmy_Eat_World

oby tylko więcej żadnych piosenek typu girlfriend albo what the hell .. i nie będzie źle mi się wydaje ^_^

użytkownik usunięty
SLUFANPMI

Avril jest od początku do końca stworzona. Owszem, ona udaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones