PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 141
ocen
6,3 10 1 11141
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Jest pare tego typu filmów. "siedem" wiadomo, wg mnie lepsze, ciagle widze gdzes porównania do tego filmu, ale jest o wiele lepszy. Fabuła ciekawsza. Ale nie skreślam "drapieżnika" Jakie jeszcze znacie tego typu filmy? ( nie mówie, o śmiesznych i nic nie wnoszących ,typu"piła 1,2,3,4,,5,6,7" itd ile ich tam jeszcze bedzie, czy "hostel" a juz na pewno nie typu "touristas" gdzie po 10 min oglądania, zczaiałam cała fabułe )

ocenił(a) film na 9
paulinka3600

dość stary "Osiem milimetrów" z Nicolasem Cagem.

ocenił(a) film na 9
aras4rose

Zgadzam się! Podobny i też bardzo dobry...!!!

paulinka3600

stary ale genialny "Harry Angel"

ocenił(a) film na 6
paulinka3600

"bezsenność" z robinem williamsem i al pacino, mi się wydaję że bardzo podobne są do siebie te filmy jeśli chodzi o klimat

lechu1017

Tak jest. Podobny zgadza sie. Ale podobnie nudny

ocenił(a) film na 7
paulinka3600

Mnie się kojarzy to bardziej z filmem Cela, chodź bardzo sie różnią klimat podobny

ocenił(a) film na 7
paulinka3600

polecam tożsamość ma ciekawy klimat albo podejrzani dwa swietne filmy no eventualnie z nudow mozna tez zobaczyc Mindhunters (lowcy umyslow)

ocenił(a) film na 7
besibo

Tożsamość to trochę inny gatunek od drapieżnika (psychologiczny thriller)
tez polecam dobry film. Mindhunters podobał mi sie bardzo - odgadywanie kto jest seryjnym mordercą. W drapieżniku można było sie szybko domyślić co i jak w wyżej wymienionych filmach już mniej. Podejrzanych oglądnę niedługo bo akurat mam :)

paulinka3600

nie wiem jak wam, ale mnie od razu ten film zaczął sie kojarzyc z Milczeniem Owiec, choc przyznaje ze Drapiezik jest bardziej przerazajacy.

paulinka3600

Mi również nasunęło się "Siedem" na myśl.

paulinka3600

KOLEKCJONER KOŚCI ze świetnym Danzelem Washingtonem zdecydowanie lepszy od Drapieżnika!

ocenił(a) film na 6
paulinka3600

jak już wspomniano 88mm z nicolasem cage'm - oczywiście lepszy film i warto obejrzeć

PS
Co do "se7en" - łaskawie prosiłbym o nieporównywanie tych dwóch filmów... ok? jest to delikatnie mówiąc nie na miejscu.. każdy zna chyba powód

guru666xxx

ojej, jesli twierdzicie ze 8 mm z cage'em lepszy to czuje ze do drapieznika nie ma w ogole po co siadac. no ale kazdy ma swoj wlasny, wsobny gust

paulinka3600

Odkupienie tez rewelacyjny, bardzo podobne do siedem(ten na tle religijnym)

ocenił(a) film na 7
Amish1188

niedawno oglądałem film "Nieuchwytny" i zrobił dobre wrażenie, klimat - pomieszanie milczenia owiec z mindhunter pasuje do tematu [seryjny morderca], polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones