PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 141
ocen
6,3 10 1 11141
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

jest kilka wersji czy to są tylko promocyjne zdjęcia niewykorzystanej sceny
http://gfx.filmweb.pl/ph/62/96/256296/112872.1.jpg
http://gfx.filmweb.pl/ph/62/96/256296/112877.1.jpg
??
bo sobie nie przypominam takiej sceny w filmie....

topik_2

Moze film ma dwa zakonczenia ?
I to jest to zle zakonczenie.

użytkownik usunięty
topik_2

a nie można napisać "brakujące sceny"??? czy ten angielski tak naprwade jest taki za..bisty że trzeba nim zastępować polski jezyk??

[ Nie mówie tak poważnie jak to wygląda :) ]

ocenił(a) film na 7
topik_2

Temat stary, więc pewnie to już dla Ciebie nieważne, ale odpowiem, bo akurat wiem. No więc są dwie wersje tego filmu. Bardzo mocno różnią się stylem montażu i część scen występuje w obu, a jest też dość sporo takich, które występują w jednej wersji, a w drugiej ich nie ma, a za to są inne.

--- SPOILER ---

Ten kadr o który pytasz występuje w wersji, którą obejrzałam z netu. Potem kupiłam sobie ten film na dvd i faktycznie nie ma tam tej sceny. To dotyczy momentu, kiedy ci funkcjonariusze docierają na farmę i znajdują zwłoki dziewczyny i w wersji dvd (naszej - na Polskę i pewnie w ogóle Europę), ktora jak sądzę była też w kinach, i którą oglądaliście główny bohater wchodzi do domu i przeszukując go znajduje zwłoki dziewczyny i prawie od razu widzi jej tatuaż na ręce i wie, że to ta postać grana przez Avril. W drugiej wersji filmu on znajduje te zwłoki i myśli, że to Harriet, której poszukują, że jest już za późno. Wynosi ją na rękach na zewnątrz - i to właśnie przedstawia ten kadr - a potem kładzie ją na ziemi, on idzie do samochodu, a ona (ta jego następczyni) zauważa, że zwłoki mają złamany ząb i potem już nie wiem - ona woła jego i któreś z nich patrzy jeszcze na tę dłoń, widzą tatuaż i wiedzą, że to nie Harriet, tylko właśnie ta wcześniej poznana dziewczyna no i przystępują do dalszych poszukiwań zaginionej.

Ciekawa sprawa w ogóle z tymi dwiema wersjami tego filmu, bo naprawdę mocno się różnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones