PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 141
ocen
6,3 10 1 11141
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Choć lubię filmy z takiego gatunku, to nie podobał mi się. Nie wiem, może nie skupiłam się na nim, tak jak na innych filmach, ale na pewno nie obejrzałabym go jeszcze raz. Nie podobał mi się główny bohater, jego kreacja, ale także sposób przedstawienie takiej historii- może przez moje niecałkowite skupienie...

diksia

czy ty oglądałeś aby ten sam film .? film jest bardzo dobry o tym jaka jest CIEMNA strona ludzkiej natury. w sumie gra pana Gere była tutaj dla mnie zaskoczeniem i nie przywykłam go widywać w takiej roli no ale świetnie się przystosował do klimatu filmu... Być może film jest dla niektórych odrażający wręcz...
ale czy ludzie są nie odrażający co po niektórzy .? taka jest prawda tyle ze teraz ludzie są egoistami. DO PÓKI CIEBIE PROBLEM NIE DOTYCZY TO NIE CHCESZ MIEĆ Z NIM NIC WSPÓLNEGO. ten film pokazuje problem wielu ludzi na tym świecie którzy wręcz obok ciebie chodzą po ulicy [ albo już nie chodzą po świecie żywych], a z którymi być może nigdy nie będziesz miał nic do czynienia. POLSKA pod tym względem wydaje się innym wymiarem.? żebyś ty wiedziała co się dzieje... naszego otoczenia tez to dotyczy ...co się dzieje na dyskotekach ...w klubach Dajmy przykład jak teraz tych zboczeńców na kastracje chcą dawać [jestem za] i odizolowują ich od naszego społeczeństwa [dzienniki się ogląda]
Że na dyskotece spotkasz nawet ostatnio Nekrofilików [ja dziękuje].
...różne takie makabry. ..nie wiem w jakim środowisku się obracasz powiem tyle ze ja MIAŁAM i MAM do czynienia z rożnymi ludźmi i ich historiami. dla mnie kiedyś też to był 3eci wymiar...Mnie na szczęście osobiście takie problemy nie dotknęły no ale ja jestem człowiekiem empatycznym . Świetnie też pokazują tutaj sytuacje Babbage bez litości dla ludzi bez litości..''Nienawiść przeciw nienawiści - twoim sprzymierzeńcem'' lecz trzeba pamiętać o tym co było zacytowane z hellsinga pod koniec filmu ''walcząc z potworami trzeba uważać by nie stać się jednym z nich''

a podsumowanie było by takie '' DRAPIEŻNIK - człowiek to najokrutniejsze stworzenie jakie powstało - bo zbija dla przyjemności''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones