PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 141
ocen
6,3 10 1 11141
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Ciężki dla mnie klimat w każdej klatce się czaił. Wolę kino z szybszą akcją. Film mnie nie zaskoczył niczym specjalnym (poza potrzebną ilością czasu oczekiwania na rozwój akcji ;P ) ale też więcej się po nim spodziewałem a i nastrój miałem dość średni co ujemnie mogło wpłynąć na odbiór. Tak więc 7/10.

ocenił(a) film na 4
Ganjalf_The_Green

Osobiście właśnie spodziewałam się że klimat będzie cięższy (zważywszy na tematykę). Scenariusz rzeczywiście nie kipi akcją, co pozostawia duże pole do popisu (a raczej zmusza do wysiłku) w budowaniu napięcia przez grę aktorską, zdjęcia i ogólną oprawę. A niestety w tej kwestii film z lekka ssie... :/ Najbardziej mnie wkurzają zdjęcia, w których często powiewa kiczem (ale jako plastyk jestem dosyć wymagająca co do oprawy wizualnej więc nie będę się znęcać :)
Ogólnie uważam że film powinien być bardziej surowy, zwłaszcza zdjęcia i ścieżka dźwiękowa, bo mówi (choć pobieżnie) bo porusza tematykę na prawdę bardzo mrocznego świata. Gere, owszem, postarał się . Ale poza jego rolą - jeden wielki niedosyt. Ja dałam 4/10 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones