PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 141
ocen
6,3 10 1 11141
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Nudy i słaby film

ocenił(a) film na 2

Film nudny, aktor główny dla mnie nieprzekonujący - "dobre" było jak dowiedział się że zaginiona dzwoniła i mówiła że uciekła (samo nasuwa się że ktoś mógł ją zmusić żeby to powiedziała) a on musiał wskoczyć do domu partnerki z pistoletem do jej szyi i pokazać jacy oni wszyscy głupi a on bystry jak woda w klozecie ;)
A końcówka to typowa jak w jakimś przeciętnym serialu policyjnym, kryminalnym.

soldier175

Zgadzam się. Film - kaszana.

użytkownik usunięty
soldier175

Też się zgadzam. Scenariusz do bani. Ok 30 lat temu ten film może by trzymał w napięciu, ale dzisiaj, kiedy wiele dobrych filmów (patrz "Siedem") poruszało podobne tematy widz oczekuje czegoś więcej (BARDZO BARDZO WIĘCEJ) niż to, co pokazuje Drapieżnik. Scenariusz słaby. Widać jak na dłoni, że ktoś sobie najpierw wymyślił jakiś jeden motyw, a potem dopisał do niego resztę. Postaci - marionetki, nijakie, beznadziejne.

Sceny, w których na siłę rozdziela się głównych bohaterów ("ja w prawo, ty w lewo" "idz po latarkę") są po prostu żenujące. To najtańszy sposób na wprowadzenie klimatu grozy, bo wogóle nie wymaga myślenia.

Kurde DNO!. Po co takie filmy robią? Chyba po to, żeby (jak już ktoś to określił na tym forum) zrobić z Gere'a wszechstronnego aktora. Ale nawet w takiej roli (która nie wymagała zbyt dużego talentu) wypadł baaaardzo słabiutko.

BIDA I ROZCZAROWANIE...

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się z Wami. Film bardzo mnie rozczarował. Generalnie fabula jest cienka, wlaściwie co bystrzejszy widz szybko rozpracuje intrygę, a tak w tego rodzaju filmach byc nie powinno. Gere gra w coraz gorszych tytułach.w Drapiezniku był średnio przekonujący. Claire Danes wsadzona jakby na siłę, chyba po to,żeby mozna bylo film reklamowac jako ,,nowe Milczenie owiec". Nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones