filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
KFF
https://www.krakowfilmfestival.pl/
Krakowski Festiwal Filmowy
Przyznawane nagrody:
Wawelskie Smoki
Złoty Krakowski Lajkonik
Złoty Lajkonik
Złoty Smok
Srebrny Krakowski Lajkonik
Srebrny Lajkonik
Srebrny Smok Wawelski
Brązowy Krakowski Lajkonik
Brązowy Lajkonik
Dyplom Honorowy
Dyplom honorowy w konkursie ogólnopolskim
Nagroda profesjonalna
Specjalny Dyplom Honorowy w konkursie międzynarodowym
Wyróżnienie Specjalne w konkursie filmów polskich
Wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim
Nagroda Specjalna w konkursie ogólnopolskim
Najlepszy debiut
Złoty Hejnał
Złoty Smok
Złoty Smok Wawelski
Srebrny Smok
Brązowy Smok
Wyróżnienie Specjalne w konkursie filmów krótkometrażowych
Dyplom honorowy w konkursie międzynarodowym
Dyplom uznania w konkursie międzynarodowym
Wyróżnienie Specjalne w konkursie międzynarodowym
Nagroda Specjalna w konkursie międzynarodowym
Złoty Róg
Srebrny Róg
Dyplom honorowy w konkursie pełnometrażowych dokumentów
Wyróżnienie Specjalne w konkursie filmów dokumentalnych
Wyróżnienie Specjalne w międzynarodowym konkursie filmów dokumentalnych
Nagroda Specjalna w międzynarodowym konkursie filmów dokumentalnych
Nagroda Honorowa Jury Studenckiego Konkursu Polskiego
Nagroda Jury Studenckiego
Nagroda Jury Studentów Miasta Krakowa
Nagroda Jury Studenckiego Konkursu Międzynarodowego
Nagroda Publiczności
Nagroda Jury Studenckiego Konkursu Dokumentalnego
Nagroda Specjalna w międzynarodowym konkursie filmów krótkometrażowych
Nagrody KFF Industry i Doc Lab Poland
Smok Smoków
Wyróżnienie Specjalne w konkursie DocFilmMusic
Wyróżnienie specjalne w międzynarodowym konkursie filmów krótkometrażowych
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2024
Drzewa milczą
2023
Twarze Agaty
2022
Syndrom Hamleta
2021
Spacer z Aniołami
2020
Zwyczajny kraj
2019
Mój kraj taki piękny
2018
Miłość bezwarunkowa
2017
Najbrzydszy samochód świata
2016
Ikona
2015
Casa Blanca
2014
Efekt domina
2013
Miłość
2012
Uwikłani
2011
Tonia i jej dzieci
2010
Warszawa do wzięcia
2009
Królik po berlińsku
2008
Gugara
2007
52 procent
2006
Nasiona
2005
Herkules
2004
Generacja C.K.O.D.
2003
Kraj urodzenia
2002
Himilsbach. Prawdy, bujdy, czarne dziury
2001
Jestem zły
2000
Benek Blues
1999
Siostry
1998
Arizona
1997
Najszczęśliwszy człowiek
1996
Szczęście
1995
Wszystko może się przytrafić
1994
Iskra bozhya
1993
Salam Aleikum, Ingushi
1992
Oblężona Europa
1991
Rostorzhenye dogovora
1990
Skazy matushki Frosi o monastyre Diveyevskom
1989
Chłopski los - tryptyk filmowy
1988
Szychta
1987
Urząd
1986
Szczurołap
1985
Exodus
1984
Portret z natury
Choroba głodowa
1983
Protokół zniszczenia
1982
Lekcja Publicystyki
1981
Elementarz
1980
Ostry film zaangażowany. Non Camera
1979
Siedem kobiet w różnym wieku
Z punktu widzenia nocnego portiera
1978
Ziemia
1977
Zapora
1976
Urodzona
Zderzenie czołowe
1975
Robić swoje
1974
Pierwsza miłość
1973
Budowałem miasto
1972
Hair
1971
Na torach
1970
Zawsze rodzi się chleb
1969
Nazywa się Błażej Rejdak
1968
Rok Franka W.
1967
Koń
Dzień dobry, dzieci
1966
Rodzina człowiecza
1965
Moja ulica
1964
Powrót statku
1963
Requiem dla 500 tysięcy
1962
Płyną tratwy
1961
Muzykanci
newsy
zobacz wszystkie
TOP 10 filmów online Krakowskiego Festiwalu Filmowego
"Mleczne siostry" i "Uwikłani" nagrodzeni w Krakowie
Pierwsze perły 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
Wyróżnieni w roku 2024
Przechwycone
(
2/3
)
Drzewa milczą
(
2/3
)
Wszystko ma żyć
(
2/3
)
Rok z życia kraju
(
1/3
)
Pomarańcza z Jaffy
(
1/3
)
Omar i Cedric
(
1/2
)
Comme Des Cowboys
(
1/2
)
Zupa z tygrysa
(
1/2
)
Innego końca nie będzie
(
1/2
)
Koka
(
1/2
)
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Julia Kuzka
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Tomasz Wolski
Maciej Cuske
Marcin Koszałka
Marcel Łoziński
Wojciech Kasperski
Siergiej Łoznica
Tomasz Popakul
Piotr Rosołowski
Elwira Niewiera
Marta Pajek
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.